Jak zrobić "Ombre nails"

Cześć! Ostatnio zrobiłam sobie ombre na paznokciach i pomyślałam, że to idealny pomysł na stronę na tym blogu. Myślę, że wiele z was malowało już sobie tak paznokcie, ale nadal są osoby, które chciałyby coś takiego zrobić, ale nie wiedzą jak. Oto szybki i łatwy sposób na "ombre nails"!

jak zrobić ombre nails

Przede wszystkim potrzebujemy lakierów do paznokci w dwóch lub trzech kolorach (ja wolę w dwóch), oraz lakieru nawierzchniowego. Potrzebna jest jeszcze gąbka, zmywacz do paznokci i wacik, lub pisak do zmywania paznokci, oraz woda.Najpierw malujemy paznokcie na jaśniejszy z wybranych kolorów i czekamy aż wyschnie. Potem moczymy gąbkę w wodzie i wyciskamy (robimy to po to by nie wsiąkała lakieru). Malujemy gąbkę (w miejscu, w którym ją zmoczyłyśmy) lakierami, w takiej kolejności jaką chcemy otrzymać na paznokciach. Następnie stemplujemy pomalowaną gąbką paznokcie (najlepiej kilka razy, aby kolory były bardziej wyraziste). Na koniec malujemy paznokcie lakierem nawierzchniowym. Ja zrobiłam nim kilka warstw dla dobrego zabezpieczenia paznokcia. Teraz musimy tylko umyć skórki dookoła i gotowe!Mam nadzieję, że wszystkim udało się to zrobić! Ja osobiście polecam niebieskie ombre, ale każdemu podoba się co innego.
Jeśli komuś nie wyszło od razu takie śliczne jak na zdjęciach to nie powinien się przejmować! Moje ombre też na początku nie było idealne! Więc więcej wiary w siebie! ;)
Zaglądajcie tu często! Pa!

2 komentarze:

  1. Ciekawe. Może kiedyś wypróbuję!! Zaobserwowałam ten blog! Ciekawy jest jednak dodajesz za mało notek :\! Jak lubisz czytać inne blogi zapraszam do mojego http://igorek9.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wypróbuję w najbliższym czasie! ;)

    OdpowiedzUsuń