Tablica magnetyczna :)

Cześć! Czy twierdzicie, że tablica na kredę jest już przereklamowana? Na pewno słyszałyście o tablicy magnetycznej, lub korkowej. Dziś pomyślałam, żeby napisać wam trochę o tablicy magnetycznej, ponieważ sama taką posiadam!

Kupno takiej tablicy to bardzo fajny pomysł! Takie tablice idealnie sprawdzają się w warunkach biurowych, oraz są funkcjonalnym elementem wyposażenia!
Co zamieścić na takiej tablicy?
Wszystko! Dosłownie co się komu podoba! Można przyczepiać, np. pocztówki z miejsc, które się odwiedziło, różnego rodzaju dyplomy i ściągawki, a w roku szkolnym plan lekcji!
Można również zapisywać na niej ważne informacje, lub coś do zapamiętania, np. daty sprawdzianów, wycieczek, nakaz by nie jeść słodyczy. Lub po prostu przyczepić sobie na niej mały kalendarz i odliczać dni do wolnego od szkoły! Na takiej tablicy można rysować kolorowymi flamastrami i robić zdjęcia rysunków, a później pokazywać je rodzinie i koleżankom, albo wstawiać na swoją stronkę internetową lub bloga!
Jest jeszcze wiele innych zastosowań takiego sprzętu i mam nadzieję, że jakieś wam wpadły do głowy! Jeśli tak, to możecie napisać je w komentarzach!
Posiadanie takiej tablicy to po prostu czysta zabawa!
Gdzie powiesić taką tablicę?
Gdzie chcecie! Jeśli macie młodsze rodzeństwo, ale chcecie, żeby tablica była tylko i wyłącznie wasza to najlepiej gdzieś wysoko. W takim miejscu do którego nie dostaną i nie będą miały czego się złapać lub na co wejść, żeby tego dostać.
Jeśli jednak macie młodsze rodzeństwo, które może korzystać z waszej tablicy, to najlepiej powiesić ją w miejscu dostępnym i dla ciebie i dla rodzeństwa.
Może jednak jesteście same? Młodszy brat i siostra to tylko sen? Może macie starszego brata, siostrę?Lub rodzeństwo w swoim wieku? Powieście tablicę w swoim ulubionym miejscu! Tam, gdzie ją sobie wyobrazicie! I tam gdzie będzie wam najbardziej pasowało!
Ja mam brata w swoim wieku, a tablicę powiesiłam nad swoim biurkiem! Tak jest moim zdaniem wygodnie, a waszym?

Szczerze zachęcam was do kupna tablicy magnetycznej! A niedługo napiszę o korkowej!
Zaglądajcie tu często! Pa!

1 komentarz:

  1. Mam korkową, ale myślę, że lepsza magnetyczna :)

    Zapraszam: http://ksiazki-z-wyobraznia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń